7.2 10.0 0.0 5
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.4
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Przyjaźń dwóch małżeństw zostaje wystawiona na próbę, gdy jedna z kobiet wyznaje swoją tajemnicę.

 • Recenzje krytyków

 • Recenzje użytkowników

  • 5

   Gdyby ,,Rzeź" czy ,,Atak paniki" nie były błyskotliwe, a za postacie miały idiotów. Miewa momenty i dobre kreacje, ale to za mało.

  • 9

   Na film zdecydowałam się dzięki M.Dorocińskiemu i jego postać bardzo mnie urzekła. Postać Marcina - Michał, musiała zmierzyć się z wieloma przeciwnościami. Zarzuty żony, nienawiść przyjaciela i ich kłopoty. Jednocześnie starał się robić wszystko by innych uszczęśliwić. Jego wyrozumiałość sprawiała, że czuło się serdeczne współczucie do całej jego sytuacji i mocno trzymało się kciuki, by wszystko dobrze się skończyło. Świetnie się oglądało.

  • 10

   Złość nie tylko piękności szkodzi...A szczególnie ta, której nie możemy zatrzymać, a taka wywołana nagle, niespodziewanie potrafi narobić sporo szkód. I właśnie tutaj z taką złością mamy do czynienia. Kasia jest zła na Bartka, Michał z Ewą na siebie nawzajem, Ewa dodatkowo jest za na Kasię, a Bartek na Michała. Nieźle pokręcone, prawda?
   Ale spokojnie film pomimo rozbudowanej fabuły jest na prawdę poukładany, a dodatkowo akcja cały czas trzyma w takim napięciu, ze nic nie umknie ;)

  • 10

   Miałam okazję obejrzeć film na FPFF i bardzo mi się podobał. Świetna gra Dorocinskiego, jak zawsze nie zawodzi! Humor przypadł mi do gustu, fajna narracja, polecam! Na pewno pójdę do kina, żeby zobaczyć go jeszcze raz.

  • 9

   Na prawdę dobry film! Gra aktorska na bardzo wysokim poziomie. Cała czwórka głównych bohaterów jest wręcz fenomenalna i widać jak bardzo wczuła się w swoją rolę. Wszystkie emocje wyrażone w sposób wręcz naturalny! Humor jest inteligentny, ale też prosty w przekazie. Mamy tu do czynienia z ironia, więc też nie można brać wszystkiego na poważnie, ale absurdy występujące w filmie na prawdę potrafią rozśmieszyć. Przekaz - kopara mi opadła. Fabuła daje na prawdę do myślenia.

  • ?

   Reżyser bardzo zręcznie wprowadza nas w zagmatwane życie bohaterów. Dopiero podzielenie się niektórymi niewygodnymi informacjami może doprowadzić do tragedii. Bohaterowie powoli odkrywają swe prawdziwe oblicza. Na ekranie pojawia się mozaika złożona z wątków komediowych, które w płynny sposób przeplatają się z dramatem dnia codziennego, zdradami i sekretami.

  • 10

   Dużo się tutaj dzieje! Ale ja uwielbiam takie filmy, widz się nie nudzi. Ciągle czeka, aż wydarzy się coś nowego i napięcie towarzyszy do całego końca. W końcu historia inspirowana prawdziwą, która się pomyślnie nie skończyła. To zrobiło na mnie wrażenie i poruszyło niesamowicie! Zdecydowanie film jest porządną lekcją i pokazuje karykaturę nas samych własnie w takich stresujących momentach. Niesamowite jak emocje potrafią człowiekiem zawładnąć! Świetny film!

  • 10

   Nietuzikowy, pełen całej palety emocji komedio-dramat. Film opowiada o przygodach jak i problemach dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw mieszkających obok siebie. Oficjalna premiera jest w grudniu, warto zapisać sobie w kalendarzu ;) ja już zanotowałam!
   Myślę, że warto się wybrać chociażby z uwagi na znakomitych aktorów i aktorki, którzy tam grają. Marcin Dorociński czy Julia Wyszyńska to jedni z moich ulubionych.

  • 10

   Film zdecydowanie trafia w moje gusta! Cnotliwe żarty, humorystyczne dialogi i wspaniała gra aktorska - to trzy główne cechy Białego Potoku!
   Dorociński już niejednokrotnie pokazał siebie jako dobrego aktora, jednak tutaj przebił samego siebie! Rola, którą odgrywał pełna emocji, zawikłana w niewyjaśnioną sprawę, dodatkowo opiekuńcza i nie myśląca wyłącznie o sobie - jest rolą trudną do odegrania. Jednak Marcin pokazał ją najlepiej jak umiał.
   Polecam każdemu!