6.8 10.0 0.0 3
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.5
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Były agent sił specjalnych jest uwikłany w pętli czasowej, która nieustannie powtarza dzień jego morderstwa. Podążając za wskazówkami, próbuje rozwikłać zagadkę swojej śmierci.

  • 8

    Carnahan kontynuuje bezpretensjonalną zabawę gatunkową rozpoczętą w filmie "Stretch" i tym razem doprowadza do ekstremum koncept pętli czasowej. Największą frajdę powinni mieć fani kina akcji lat 80. i wielbiciele nieogolonej facjaty Franka Grillo, który daje popis gry aktorskiej na pełnym dystansie. Warto obejrzeć - może nawet więcej niż jeden raz!

  • 7.5

    Prosta, bezpretensjonalna rozrywka na wysokim poziomie - tak opisać szalone dzieło Carnahana. I jest to zaskakujący przykład jak z ogranych, znajomych koncepcji spłodzić świeże, dostarczające kino. Bez ambicji i udawania, że chodzi o coś więcej niż tylko dobra zabawa.

  • 5

    Nowa produkcja Carnahana miała potencjał, by być porządnym kinem akcji w starym stylu. Niestety, ostatni akt jest tak przekombinowany i oderwany od całości, że wszystko niweczy. Tym samym "Poziom mistrza" staje się kolejnym filmem z Melem Gibsonem, w którym praktycznie nie ma Mela Gibsona.