Sekretne życie zwierzaków domowych 2

2019 Film
5.6 10.0 0.0 18
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.2
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Max i Snowball wyjeżdżają na wycieczkę poza miasto, gdzie czeka ich życie, którego nigdy nie znali.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 4

  Druga część szalonych zwierzaków ma praktycznie ten sam problem co-według mnie-każdy film z wytwórni Illuminattion.Każda animacja jest praktycznie fabularną kalką osadzoną w różnych światach-opowiadające to samo w kółko,do znudzenia.Może dlatego wynudziłem się na tym filmie.Kontynuuje wątki ale w żaden zaskakujący sposób.Żarty też nie są jakieś do pośmiania.Szkoda,że twórcy nie wierzą w dziecięcą wrażliwość bo oglądając ten film miałem przemyślenia,że to tylko skok na kasę i to dość mierny.

 • 2

  Po co nam to było

 • 3

  Wiem, że pewnie będę powtarzał opinię Sztywnego Patyka o Dumbo, ale walić to: większe emocje wywoła u was piesek w tramwaju lub na chodniku niż druga część Sekretnego życia zwierzaków domowych. Czas chyba najwyższy, żeby w Illumination doszło do poważnych zmian, bo jeśli tak dalej te studio będzie robiło takiej jakości filmy, to wkrótce skończy się na tym, że zaliczać będą same wtopy.

 • 3

  Żaden wątek nie prowadzi do jakiegoś rozwoju postaci i służy raczej tylko temu, aby film nie trwał za krótko. Poza tym, wykonany jest OK, jak przystało na Illumination. Jednak to za mało, aby nie poczuć, że seans to była strata czasu.