Miłość jest wszystkim

2018 Film
4.6 10.0 0.0 20
Negatywnie oceniony przez krytyków
3.3
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 3

  Zakończyła się trylogia Listów do M., a TVN desperacko chce następcę na teraz? Proszę bardzo. Oto przed wami "Miłość jest wszystkim", czyli bezduszna, zagmatwana i nieśmieszna komedia romantyczna.

 • 3

  Seans miałki, nijaki, przewidywalny, popadający w banał, momentami dość absurdalny, aż ciężko tu o jakiekolwiek wywołanie emocji. Znajdzie się kilka zabawnych gagów, całość można obejrzeć bez większego bólu, lecz wszelkie oczekiwania warto zostawić w domu, jeszcze przed wyjściem do kina. Choć można też, po prostu ... zostać w domu.

 • ?

  Śliczna świąteczna wydmuszka jest miejscami tak dobrym materiałem bekogennym, że nie znajduję słów. Moje rżenie w momentach potencjalnego wzruszu było nie do opanowania. Kilkoro dobrych aktorów odbija się tutaj od progu godności i ląduje bez telemarka. Po seansie mam serce tylko do Julii Wyszyńskiej. Adamska - urocza. Damięcki - najlepiej wypada w wersji nietrzeźwej. Jednak Gdańsk piękny....

 • 2

  Zazwyczaj w tego typu filmach są wątki lepsze i gorsze. Tutaj wszystkie są fatalne. W dodatku źle skomponowane: na przykład jeden z kluczowych bohaterów znika na pół filmu. Co przekonało Grochowską i Kulig do udziału w tym przedsięwzięciu trudno odgadnąć - chociaż one trochę aktorsko się bronią. Jest Gdańsk a nie Warszawa - taka zmiana. Ale czy dobra to już wątpliwa. Można za to wypatrywać Prezydenta. I tak kandydat do najgorszego polskiego filmu roku.