Najlepsze najgorsze filmy

Lista
Lista sporządzona według mojego artykułu dla naEKRANIE.pl. Do poczytania tutaj: https://naekranie.pl/artykuly/najgorsze-filmy-ktore-latach-staly-sie-kultowe
 • Ostatnio dodany film: 25 września 2018 (10 mies. temu)
 • Dodana: 25 września 2018 (10 mies. temu) przez
 • ?
  Jeden z pierwszych filmów poruszających temat palenia marihuany. Film należący do serii "Tell Your Children", będących niegdyś serią produkcji propagandowych. Na terenie szkoły pojawiają się... Więcej
  25 września 2018
  To pewnego rodzaju pionierstwo, jakim jest zaszczyt pierwszego chronologicznie tytułu w niechlubnej kategorii, sprawiło, że do dziś w amerykańskim społeczeństwie Reefer Madness nie jest zapomniane.
 • ?
  Kosmici wskrzeszają zmarłych, aby pozbawili życia wszystkich ludzi na ziemi.
  25 września 2018
  Plan 9… cierpiał na drętwe dialogi i słabe, nawet wówczas, efekty specjalne – filmowi nawet nie pomógł legendarny Bela Lugosi w obsadzie, który zmarł jeszcze przed ukończeniem zdjęć.
 • ?
  Profesor Tarnas i komandos Traven rozszyfrowują tajski manuskrypt. Razem wyruszają do Wietnamu, aby odnaleźć Dolinę Węży.
  25 września 2018
  W tej komunistycznej wersji Indiany Jonesa niemal wszystko kuleje: od fabuły, pełnej absurdów, po efekty specjalne.
 • ?
  Rodzina Waitsów jedzie wypocząć do prowincjonalnego miasteczka. Mały Joshua podejrzewa, że tamtejsi mieszkańcy są tak naprawdę goblinami, żądnymi strawy z ich ciał.
  25 września 2018
  Koszmarna charakteryzacja oraz motyw ducha dziadka głównego bohatera czy tajemniczej zielonej substancji to pikuś w porównaniu z faktem, że antagonistami w filmie nie są żadne trolle, a… leśne gobliny
 • ?
  Na pustynnej planecie rozbijają się dwaj kadeci. Zły czarownik próbuje przejąć kontrolę nad światem. Młodzi ludzie postanawiają mu się przeciwstawić. Film jest klasycznym obrazem kina turkploitation,... Więcej
  25 września 2018
  Film reżysera Çetin İnanç jest dokładnie tym samym co gra przygodowa Limbo of the Lost, tyle że dla kinematografii.
 • ?
  2.7
  Człowiek-Nietoperz i jego młodzi sojusznicy krzyżują zbrodnicze plany dwojga szaleńców.
  25 września 2018
  Oberwało się nawet kostiumom głównych bohaterów – złośliwi twierdzili, że fetysz Schumachera do obcisłych strojów wynikał z jego homoseksualizmu.
 • ?
  2.3
  Wiedźmin Geralt trudni się zwalczaniem niebezpiecznych potworów. Często jednak ludzkie okrucieństwo i żądza władzy są dużo groźniejsze.
  25 września 2018
  Warto wspomnieć, że scenarzysta Michał Szczerbic, świadom profanacji ponadczasowego dzieła „Sapka”, postanowił odciąć się od produkcji jeszcze przed premierą filmu!
 • ?
  Grupa komandosów staje do walki z organizacją terrorystyczną "Tiger Mafia", siejącą postrach w Ugandzie.
  25 września 2018
  I chyba ta dosłowna prostackość, którą nie mogły się „poszczycić” nawet wcześniej wymienione filmy, sprawiła, że ten afrykański „blockbuster” niemal od razu stał się głośny w internecie.
 • ?
  1.0
  Życie poczciwego bankiera zostaje wywrócone do góry nogami w momencie, gdy jego narzeczona zaczyna się spotykać z ich najlepszym przyjacielem.
  25 września 2018
  Film, który rodził się w ogromnych bólach i którego budżet pochłonął 6 mln dolarów, został zjedzony przez krytyków filmowych i zwykłych widzów, zarabiając na siebie… ledwo dwa tysiące dolarów.