Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
  • Dodany: 3 stycznia 2021
  • Serial bardzo dobry pod względem technicznym i aktorskim, dość uczciwie ale z wskazaniem na jedną ze stron, relacjonujący spór między kobiecymi środowiskami z lat 70. Ogląda się go przyjemnie, ale jednocześnie nie porywa widza. Solidna produkcja, godna polecenia głównie osobom zainteresowanym historią i nie oczekującym mocnych wrażeń.

    Więcej
  • Trzeci sezon opowieści o pogranicznikach z Bieszczad ma jeszcze bardziej mroczny i posępny klimat od wcześniejszych. Cały czas nawiązuje do wybuchu, w którym zginęli funkcjonariusze na początku pierwszego sezonu i roli, jaką odegrała w nim Ewa Wityńska, narzeczona głównego bohatera Wiktora Rebrowa.

    Więcej
  • Doskonały, wulgarny i lekko przesadzony humor oraz fantastyczni, pełnokrwiści bohaterowie. Postacie są cudownie zabawne i karykaturalne w swoim zepsuciu ale też tragiczne. Zwłaszcza, że twórcy wyposażyli je w genialne dialogi i świetne sceny.

    Więcej
  • Jest serialem w wielu miejscach doskonałym. Rewelacyjnie odtworzono atmosferę arktycznej pustki. Świetnie zobrazowano codzienne trudy marynarzy, których statki na długie miesiące zostały uwięzione w lodowych kleszczach. Przerażająco pokazano jakie instynkty rodzą się w ludziach postawionych w ekstremalne trudnej sytuacji. Niestety mimo wielu zalet "Terror" ma też poważne wady.

    Więcej
  • Bardzo kibicowałem temu serialowi i chciałem, żeby "Król" był dziełem wybitnym, godnym literackiego pierwowzoru. Co prawda nie sprostał moim oczekiwaniom ale to nie znaczy, że jest zły.

    Więcej
  • Szczególny nacisk położono w serialu na rolę i losy kobiet wobec islamu. Mężczyźni nimi manipulują, krzywdzą i traktują wybitnie przedmiotowo. Doskonale oddano mechanizm selekcji przez fundamentalistów podatnych na ich ideologię ofiary, a następnie wywieranie wpływu i zdobywanie bezgranicznego zaufania. Dramatyzm i napięcie jest budowane głównie na poczuciu bezradności, które dzięki świetnemu scenariuszowi i aktorstwie, widz dzieli z bohaterkami.

    Więcej
  • Serial doskonały. Emocjonujący, świetnie zrealizowany, budzący kontrowersje, oparty o unikalne materiały. Dla osób które w latach 90 śledziły NBA będzie niesamowitą przygodą i nostalgicznym powrotem do tych czasów. Dla pozostałych, pasjonującą historią o jednej z najlepszych drużyn w historii i jej bezdyskusyjnej gwieździe, Michaelu Jordanie.

    Więcej
  • Od samego początku podchodziłem do "Spartakusa" bardzo sceptycznie. Krwawa sieczka, nadmiar przesadnie eksponowanego seksu i nic więcej - tyle się spodziewałem i tym zostałem w pierwszych odcinkach uraczonym chociaż... było jeszcze gorzej niż myślałem.

    Więcej
  • Kto spodziewa się po "Mad Menie" efekciarskiej i oderwanej od rzeczywistości rozrywki spod znaku "Lost" czy "Prison Break", ten srodze się zawiedzie. Mamy tu do czynienia z serialem bardzo poważnym. Z serialem, który niesamowicie inteligentnie łączy wykład na temat reklamy, z dramatem obyczajowym i społecznym.

    Więcej
  • Serial pt. "John Adam" jest kolejną po "Kompani Braci" czy "Rzymie" bardzo udaną produkcją, doskonale przedstawiającą realia społeczne, jak i najważniejsze, kluczowe dla losów świata wydarzenia historyczne w sposób bardzo atrakcyjny i przystępny. Doskonałe aktorstwo i kunszt realizatorów zapewniają rozrywkę na bardzo dobrym poziomie dla wszystkich potencjalnych odbiorców.

    Więcej