Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
? 10.0 0.0 2
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
3.3
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Spokojny i ogarnięty Maciek jest synem Aleksa, który w młodości miał skłonność do wpadania w tarapaty. Wkrótce okaże się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni.

 • Recenzje krytyków

  • Moim zdaniem "Fuks 2" urąga oryginałowi tak samo, jak robił to "Sztos 2". Oba filmy są kompletnie niepotrzebne i sztucznie podczepiają się pod kultowe marki. Jeśli miałbym porównać do czegoś nowy film Dutkiewicza, to bym go zestawił z freskiem Ecce Homo odrestaurowanym przez amatorkę z hiszpańskiego miasteczka Borja. Doceniam dobre chęci, ale efekt jest tragiczny.

   Więcej
  • Fuks 2 nie jest ani udany, ani bardzo zły i zaryzykuję stwierdzenie, że w tym właśnie tkwi jego największy problem.

   Więcej
 • Recenzje użytkowników

  • Zbędna kontynuacja. Nie ma nawet pomysłu, żeby zgrabnie połączyć praktycznie nie istniejące wątki starych i nowych postaci. Jest w tym wszystkim trochę z heist movie, nieco romansu, jakieś okruchy komedii i coś jeszcze, ale nic nie wypada dobrze. To nudny, bezbolesny film. Przynajmniej nie absolutnie tragiczny jak niektóre kontynuacje zrobione po wielu latach.

  • Fuks bez Agnieszki Krukówny nóg - to nie fuks ....

   Najwyraźniej brakuje pomysłów, jak wraca się do takich konceptów.
   Chaotyczny i mało logiczny scenariusz.
   Najlepiej wypadają "stare konie" Gajos i Stuhr.