Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
 • "Dzienna zmiana" nie jest tak pstrokata, na jaką pozuje.

  Więcej
 • Twórcy zaprezentowali ciekawe choreografie strzelanin i walk z wykorzystaniem broni białej, a przy tym postarali się o praktyczne efekty specjalne, dopracowaną charakteryzację oraz naprawdę spore ilości efektownie zabijanych przeciwników. Dodając do tego dużo krwi i sporą dawkę czarnego humoru otrzymujemy seans, na którzy z przyjemnością się patrzy i który mimo schematów fabularnych wcale się nie dłuży.

  Więcej
 • "Dzienna zmiana" będzie wyzwaniem dla miłośników gatunku, pytanie, czy ci ostatni już takiej stylistyki nie przerabiali.

  Więcej
 • Nieśmieszna, pozbawiona scenopisarskiego kręgosłupa opowiastka, którą można sobie ewentualnie włączyć na jakąś imprezę domową, żeby coś sobie leciało w tle.

  Więcej
 • Czy "Dzienna zmiana" to zmarnowany potencjał? Trochę tak, niemniej muszę przyznać, że przy tym debiucie bawiłem się o wiele lepiej niż się spodziewałem. Z drugiej strony trochę chciałoby się lepiej poznać ten pokręcony świat oraz zabawić się konwencją wampirów. Jablonski nie będzie drugim Bladem, jednak zadatki na nowego herosa kina akcji ma spore.

  Więcej
 • Nie oczekujcie po "Dziennej zmianie" przesadnie ambitnego kina. Film doskonale spełnia swoją funkcję rozrywkową - można rzec - jest lekko, łatwo i przyjemnie. W sam raz na leniwe weekendowe popołudnie.

  Więcej