Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
 • Można mieć wiele zarzutów do "Armii umarłych", ale tam przynajmniej widziałem, reżysera, który bawi się swoim pomysłem i cały czas wymyśla jakieś nowe rzeczy dla własnej uciechy. W "Armii złodziei" nawet tego nie dostrzegam. Jest to nudny film o nieskomplikowanych skokach na kilka banków. I nie są one ani widowiskowe, ani zabawne. Jeśli Snyder chce, by to uniwersum się rozwijało, to niech się zajmuje tym sam, a nie oddaje je w ręce niedoświadczonych osób.

  Więcej
 • To nie jest kino wysokich lotów, ale też nie należy się tego po nim spodziewać. To lekka rozrywka, łatwa do wchłonięcia i zapomnienia. Fani Dietera i Zacka Snydera powinni być zadowoleni.

  Więcej
 • Z jednej strony "Armia złodziei" to film, jakich nie brakuje na Netfliksie, bo nie jest to produkcja, o której nie zdołacie zapomnieć przez tydzień czy dwa i miejscami to dość naiwna opowiastka wykorzystująca mity i legendy. Jest w tym pewien urok, więc jeśli nie przeszkadza Wam niższy stopień powagi, to "Armię złodziei" będziecie wspominać naprawdę miło.

  Więcej
 • Przyjemnie rozrywkowe kino z gatunku heist-movie. Wartkie, choć o te pół godziny za długie, przez co traci na wartości.

  Więcej