Aktualizacja serwisu! M.in. audiorecenzje (podcasty). Sprawdź

Rodzeństwo Willoughby

2020 Film
7.3 10.0 0.0 4
Pozytywnie oceniony przez krytyków
5.3
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Czwórka dzieci porzuconych przez samolubnych dorosłych uczy się, jak dostosować swoje staroświeckie przekonania do współczesnego świata.

 • 9

  Fantastyczna czwórka! Całkowita swoboda kreatywności, by opowiedzieć w niezwyczajnej animacji o zwyczajnej potrzebie bezwarunkowej miłości.

 • 8

  Animacja jest urocza, ujmująca i zabawna. Jej dużym atutem jest fakt, iż posiada elementy, które przywołują wspomnienia klasycznych bajek, takie jak narrator relacjonujący zdarzenia czy końcowy przekaz całej historii.

 • 5

  Najwyraźniej jednak twórcy planowali zrealizować coś zupełnie innego - bardziej nietypowego i przeznaczonego dla starszych widzów. Ostatecznie mocno się pogubili i zrealizowali coś fabularnie pokracznego, aczkolwiek wykonanego w całkiem niezłym guście.

 • ?

  To, co całkowicie urzekło mnie w filmie jest bardzo progresywny przekaz, który kryje się za animacją. Rodziną nie są osoby, z którymi jesteśmy spokrewnieni. Za rodziców nie musimy uznawać ludzi, którzy nas spłodzili. Prawdziwi bliscy to ci, którzy kochają nas, troszczą się, chcą dla nas tego, co najlepsze i dają nam poczucie bezpieczeństwa.