Bajecznie bogaci Azjaci

2018 Film
6.4 10.0 0.0 16
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.2
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Rachel podróżuje z chłopakiem do Singapuru, nie zdając sobie sprawy z jego pochodzenia.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  Trudno jest oglądać ekranizacje powieści bez wstępnego zapoznania się z tekstem czytanym. Zawsze popełniam ten błąd i jestem w tzw. filmoznawczej rozsypce. Ale pomijając mini dramę :D, Bajecznie bogaci Azjaci to film niezwykle przesłodzony, ale na tyle wyważony, że ogląda się to z lekkością. Wiadomo od początku jak to się skończy, ale morał płynący ze środka projekcji jest na tyle ważny i teraźniejszy, że warto sięgnąć po ten film. Nie wiem jak książka i się nie dowiem, ale bawiłem się świetnie.

 • 6

  Komedia romantyczna, która w sumie nie jest specjalnie odkrywcza (choć wiadomo, że azjatycka obsada jest na pewno czymś świeżym) to jednak wybija się nieco na tle innych produkcji z tego gatunku i faktycznie sprawia przyjemność, bo jest zabawna i ogólnie rzecz biorąc udana.

 • 8

  Komedia romantyczna, która rozkochała w sobie nawet takiego sceptyka jak ja. Nie brak tu przewidywalnych schematów, ale film wygrywa rewelacyjną chemią między bohaterami i naprawdę interesującym konfliktem kulturowym. Azjaci to też ludzie!

 • 8

  Niesamowicie pozytywny vibe odczułem podczas seansu. A pod całą tą bajeczną otoczką odnajduję naprawdę wartościową historię.

 • 6

  Nie jest zbyt oryginalna, ale całość oglądało się przyjemnie i chwilami pod względem humoru wypadał naprawdę dobrze. Kolejna pozytywna niespodzianka w 2018 r.