Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź

Bad Education

2019 Film
6.8 10.0 0.0 6
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.2
Pozytywnie oceniony przez użytkowników
 • 9

  Jeszcze nie widziałem Hugh Jackmana w tak dobrej roli. Jego bohater wzbudza skrajne emocje, nie ma tu ani jednej fałszywej nuty. "Bad Education" to skromne, ale warte uwagi kino, które wciąga od pierwszej do ostatniej minuty.

 • 7.5

  Dobry film o złym procederze, którego prawdziwość tylko dodaje pikanterii.

 • 7

  Rzetelny filmowy portret triumfu inteligencji i wytrwałości, nad chciwością i zachłannością, a także przypomnienia o znaczeniu w pełni niezależnej prasy.

 • 6.1

  Niedosyt - to słowo będzie chyba idealnie opisywało moje odczucia po pojawieniu się końcowych napisów. Historia, która w rękach bardziej doświadczonego reżysera mogłaby bić się o Oscary, przez młodego Finleya została poprowadzona tak, że zapewne w normalnych czasach, gdzie wszystkie kina byłyby otwarte, a nowe premiery pojawiały się na ekranach, wcale nie byłaby zauważona.

 • Przy większej dawce brawury i błyskotliwości mogliśmy otrzymać bardzo dobry film, który w obecnej formie pozostaje niezłą produkcją, noszoną głównie na barkach Jackmana i Janney.

 • 5

  Być może solidna rola Hugh Jackmana poruszy serca tysięcy. Kto wie, może się zdarzyć i tak, że po roku, w którym pandemia uniemożliwi nakręcenie wielu filmów, rola ta może dać mu nawet nominację do Oscara. Widzowi z Europy zaproponować można jednak wiele lepszych filmów o dziennikarstwie śledczym i jeszcze więcej o nadmiernej pysze, która prowadzi do upadku.