Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Lubię chińskie baje, zwłaszcza te na bazie gierki o martwych ludziach bijących się o kubek Jezusa

  • Ostatnia aktywność: 27 listopada 2022
  • Dołączył(a): 27 września 2018

Najbardziej chce obejrzeć

Najlepsze recenzje

  • Poruszająca historia ukazująca realia wojny z perspektywy tych, którzy cierpią przez nią najbardziej - zwykłych, pozostawionych samym sobie dzieci. Nie jest przy tym zbyt odkrywczy, ale wywiązuje się ze swojej roli po prostu znakomicie. Przy seansie warto mieć chusteczki pod ręką, tak na wszelki wypadek.

  • Wciągająca historia, budzący sympatię bohaterowie i bogaty świat japońskich wierzeń, który z miejsca oczaruje każdego widza. A do tego naprawdę bardzo dobra animacja i muzyka. Jedna z najważniejszych produkcji studia Ghibli oraz absolutny must watch dla fanów anime.

  • Klasyka gatunku o świetnej animacji i postaciach oraz zwyczajnie dobrze poruszająca tematy w gruncie rzeczy filozoficzne. Nie musi przypaść do gustu każdemu, lecz naprawdę warto znać, niezależnie od tego, czy ktoś interesuje się anime.

  • Mocny film, w którym chyba najbardziej poruszający jest fakt, że ukazywana przez niego rzeczywistość naprawdę może być czyjąś codziennością. Wyciskająca łzy historia w naprawdę ślicznej formie.

Średnio ocenia o 0.1 niżej niż inni użytkownicy