Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Tajemnica Marrowbone

2017 Film
7.2 10.0 0.0 3
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.7
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Obawiające się rozdzielenia po śmierci matki rodzeństwo zamieszkuje opuszczony dom na odludziu. Najstarszy z nich Jake odwiedza lokalny sklep w miasteczku i poznaje piękną Allie.

  • Najlepsze recenzje użytkowników

    • Od razu widać, że to nie jest amerykańska produkcja. Porządna fabuła i dobra gra aktorska. Zdecydowanie przykuwa uwagę.

    • Najlepsza szkoła horroru prosto z Hiszpanii. Świetna historia podtrzymująca ciekawość od pierwszej minuty i niesamowita atmosfera tajemnicy i grozy.

    • Zasluzone 7. I jeszcze pol punktu za rozwijanie thrillera / horroru z twistem w kinie o hiszpanskiej proweniencji. Bo uzbieralo sie juz troche podobnie udanych tytulow w tej grupie. Swietna gra mlodych aktorow, bardzo dobre klimatyczne zdjecia i montaz. Dzieki finalowi, ktory mozna tez interpretowac na kilka sposobow, film pozostaje w pamieci jak aromat dobrego wina z iberyjskiej winnicy...