Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

W imię ojca

1993 Film
? 10.0 0.0 3
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez użytkowników

Drobny złodziejaszek zostaje niesłusznie aresztowany za rzekomy udział w zamachu bombowym, po czym skazany na dożywocie. Wraz z ojcem i reprezentującą rodzinę prawniczką walczy o wolność.

  • Nowe recenzje krytyków

  • Nowe recenzje użytkowników

    • Świetne aktorstwo i prawdziwa historia,która porusza. Ogrom tragedii ludzi,którzy znaleźli się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze.

    • Bardzo dobre kino biograficzne. Doskonale zagrane, są przemyślane sceny i dość nachalna symbolika. Oglądało się więcej niż bardzo dobrze.

    • Oparty na prawdziwych wydarzeniach, a ukazuje je w takim świetle jakby były tylko ułudą, czymś, co nigdy się nie wydarzyło. I jest to na tyle uderzające, że nie sposób dojść do siebie po seansie. Jeśli miałbym określić ten film jednym przymiotnikiem to powiedziałbym, że jest frustrujący. Wstrząsająca historia zagrana na wysokim poziomie.

    • Uniwersalna historia o ułomności systemu więziennego i wartościach. Dobry film na ważny temat. Każdy kraj ma pewnie swojego Komendę.