Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Slotherhouse: Leniwa śmierć

2023 Film
Kino 1 mies. temu
Świat 3 mies. temu
? 10.0 0.0 4
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
3.6
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Emily Young, studentka ostatniego roku, pragnie wygrać wybory na prezeskę studenckiego bractwa. Chcąc zdobyć popularność, adoptuje uroczego leniwca o imieniu Alfa, który ma stać się wyborczą maskotką. Wkrótce studencką społecznością wstrząsa seria makabrycznych morderstw. Krwawe ślady prowadzą do Alfy. Czy w sercu tak słodkiej istoty może kryć się żądza mordu?

 • Najlepsze recenzje krytyków

  • To obraz wyłącznie dla zagorzałych fanów takich ekranowych mashupów, kina bez większych ambicji i po części nakręconego w mocno ograniczony i bezpieczny sposób. Pozostali poczują ogromne uczucie niedosytu i mogą wyjść z sali rozczarowani.

   Więcej
  • Oczywiście nie jest to film dla każdego i nie chodzi mi tu o część horrorową, a bardziej o sam motyw mordującego młodzież leniwca, która dla wielu może być jednak zbyt bzdurna. I ja to szanuję. Też z początku tak myślałem i gdyby nie to, że mam pisać o tym filmie to sam nie wiem czy ostatecznie bym go obejrzał. Ale obejrzałem i nie żałuję. W tym roku nie bawiłem się tak dobrze na żadnym filmie.

   Więcej
 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • To z pewnością seans na który się wybiera na własną odpowiedzialność.Początkowo trzeba wziąć na tapet fakt,że jest to komediowy horror a wszelkie rzeczy które twórcy Nam podadzą to pewnego rodzaju gagi które mają irytować,śmieszyć i żenować.I to twórcom udało się perfekcyjnie-absurdalność całej historii jest fantastyczna a imbecylizm bohaterów strasznie irytująco-słodki.Sam leniwiec-cream de la cream tego projektu.Niestety jest to bardzo bezpieczny film i brakowało pazura,ale ujdzie na jeden raz