Dom nocny

2020 Film
? 10.0 0.0 1
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
6.5
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Owdowiała kobieta zaczyna odkrywać niepokojące sekrety swojego niedawno zmarłego męża.

 • 8

  Horror ograniczający jumpscare'y do minimum, a do tego naprawdę dobrze podejmujący tematy samobójstwa i radzenia sobie z utratą bliskich.

 • 8

  Świetny zarówno jako dramat o radzeniu sobie z stratą oraz jako kameralny horror z unikalną atmosferą. Finał nie jest idealny, ale wciąż bardzo lubię ten film.

 • 6.5

  Dom nocny intryguje.Zauważa się pewną powtarzalność/schematyczność gatunkową jednakże dobry scenariusz sprawia,że trzyma to mocno w ryzach fabularnych.Duże oklaski dla reżyserii-świetnie dopracowana oraz zdjęć które potęgują wewnętrzny niepokój.Siłą rzeczy moja opinia jest dobra,ale ... trochę końcówka psuje mi całość odbioru.Jakoś nie uwierzyłem w istnienie pustki.O ile zapewne można o tym dywagować godzinami,tak w filmie nie kupiłem tego absolutnie.Ale z pewnością pozycja warta obejrzenia.

 • 6

  utrata najbliższej osoby największym horrorem życiowym, całkiem poskładany scenariusz, wyważony klimat i trzymająca na swoich barkach cały film Rebecca Hall

 • 8

  Kolejny ciekawy posthorror, tym razem metaforyzujący pustkę po stracie bliskiej osoby. Nie wszystko działa, ale całość jak najbardziej się broni.