Broad Peak

2021 Film
5.4 10.0 0.0 4
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.7
Negatywnie oceniony przez użytkowników
 • 5

  Film o człowieku wchodzącym na górę. Nic o nim nie wiemy, nie wiemy nic o samej górze i organizacji wyprawy itd... Szkoda bo można by z tej historii zrobić dobry film.
  Zastanawiam się jakby ten film wyglądał gdyby zrobiono go w Hollywood...
  Przedstawienie głównych bohaterów, jakieś pogaduchy przy piwku, organizowanie wyprawy itd... a tu nie ma nic.

 • 6

  Ten film to przede wszystkim piękne zdjęcia robione na prawdziwych lokacjach. Tworzą one klimat, od którego momentami robi się zimno, a momentami patrzy z zachwytem. Niestety film ma problemy ze strukturą - właściwie sprawia wrażenie dwóch połączonych odcinków serialu. Pierwsza połowa jest niezłym (choć przydługim) wprowadzeniem do kolejnej części, ale środek jest trochę nijaki, a końcówka pozostawia spory niedosyt. Jednak bardzo dobrze, że w Polsce zaczynają powstawać takie filmy.

 • 5

  Film, który jest jednocześnie skrótowy jak i przeciągnięty. Potrafi zachwycić swoją realizacją, ale na dobrą sprawę, pozostawił mnie strasznie obojętnym.

 • 5

  Osobliwa, a nawet dziwna konstrukcja tego filmu tworzy dużą barierę między sprawną widowiskowością, a emocjonującym dramatem – gdzie tego drugiego niewiele. Berbeka zasługuje zdecydowanie na lepszy charakterologicznie film, tak samo zresztą widz. Nie ma co się czepiać technikaliów, ale Dawid ewidentnie fabularnym mięsie.

 • 8

  niesamowita historia Macieja Berbeki, szkoda że w dystrybucji netflixowej, recenzja: https://www.wodaiogien.com/single-post/broad-peak-g%C3%B3ra-berbeki-ocena-8-10