Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
? 10.0 0.0 5
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
7.0
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Karolina to młoda i ambitna policjantka, która usiłuje odnaleźć zaginionego ojca. Podczas pozornie błahej interwencji Karolina trafia na ofiarę morderstwa. Wkrótce sprawa zaginięcia ojca przybiera nieoczekiwany obrót.

 • Morderczynie to kawał dobrego serialu kryminalnego. Może nie wprowadzają nowej jakości w gatunku, ale pomimo pewnych drobnych przywar wciągają od pierwszych minut za sprawą wartkiej, dobrze poukładanej akcji, wyrazistych postaci i aktorstwa na naprawdę wysokim poziomie. I mówiąc szczerze, po ostatnim odcinku nabrałem nawet pewnej ochoty na kontynuację tej historii.

  Więcej
 • Sprawny kryminał, który można, ale nie trzeba znać.

  Więcej
 • Przy takiej próbie psychoanalizy bohaterek przydałoby się jeszcze bardziej zgłębić ten temat, kosztem wielu innych wybranych wątków, ale podoba mi się kierunek w jakim zmierzano z "Morderczyniami", nawet jeśli nie wszystko się udało.

  Więcej
 • Wielka szkoda, że nawet korzystając z materiału źródłowego, nie udało się napisać nieco bardziej zwięzłej, konkretnej i dobitnej historii. "Morderczynie" to na pewno nie jest zmarnowany czas, ale po seansie pewien niedosyt zostaje.

  Więcej
 • Swoje ponarzekałam, ale nie zrozumcie mnie źle - "Morderczynie" to całkiem niezły serial, ale ma swoje bolączki, które zatraciły sporą część jego potencjału na produkcję z wyższej półki. Jeśli zatem lubicie kryminały, śmiało możecie poświęcić tych sześć godzin z waszego życia i raczej nie będziecie żałować. Ale szukając czegoś z większymi ambicjami niż klasyczne murder mystery made in Poland, szłabym jednak w innym kierunku.

  Więcej