My, dzieci z dworca Zoo

2021- Serial
? 10.0 0.0 3
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
?
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny użytkowników

Sześcioro nastolatków, szukają swojego miejsca, intensywnie żyją w samym środku Berlina. Główną osią historii są losy Christiane, której życie rozsypuje się za sprawą rozstania jej rodziców.

 • Recenzje krytyków

  • 7

   Mówiliśmy, że serial "My, dzieci z dworca Zoo" może sprawiać wrażenie przeterminowanego, ale to tyczy się tylko fabuły. Zrealizowano go bowiem brawurowo! Zdjęcia są przepiękne, Charakteryzacja, kostiumy, scenografia, rekwizyty i tzw. oddanie tamtych lat, to elementy stojące na najwyższym poziomie.

  • 5

   Serial niestety wybrał zupełnie inną drogę niż swoja literacka inspiracja. I fakt, że jest tylko luźno inspirowany historią Christiane, nie jest tutaj dobrym usprawiedliwieniem. W ostatecznym rozrachunku coś burzy się wewnątrz odbiorcy, szczególnie jeśli zna książkę oraz zdaje sobie sprawę, że przedstawienie uzależnienia od narkotyków i prostytucji jako czegoś ekscytującego i pożądanego, jest bardzo nie na miejscu. Szczególnie w przypadku produkcji skierowanej do nastoletniego widza.

  • ?

   Bardzo mocno przeciętny, niemający nic wspólnego z tym, co tak mocno zapadło mi w pamięć. Może twórcom zabrakło odwagi, może za bardzo chcieli pokazać swoją wizję, zapominając tak naprawdę o esencji tej historii. Szkoda.