Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Puchatek: Krew i miód 2

2024 Film
Kino 1 mies. temu
? 10.0 0.0 2
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
3.3
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Pięć miesięcy po masakrze w Stumilowym Lesie, Krzyś próbuje wrócić do normalnego życia. Policja szuka domniemanych bestii w miejscu masowego mordu, ale większość okolicznych mieszkańców uważa Krzysia za prawdziwego sprawcę. Tymczasem chłopak podczas terapii wraca do dramatycznych wydarzeń z dzieciństwa, gdy podczas jego piątych urodzin, uprowadzona została grupa dzieci wraz jego bratem bliźniakiem. Ukryty w głębi Stumilowego Lasu Puchatek wciąż pała rządzą zemsty.

  • Ku pewnemu zaskoczeniu druga część uniwersum (tak - rośnie Nam "mocny" konkurent Marvela :D), jest tworem o pare gwiazdek lepszym od poprzednika. Widać większy budżet, widać chęć zrobienia z tego czegoś "wybitniejszego". Zaskakujące są mrugnięcia okiem do klasyki gatunku, ukłonu w stronę slasherów znanych i cenionych. Zabawne jest obejście jedynki i pokazanie, że teraz historia zaczyna się "na poważnie". Nadal ogrom problemów montażowych,oświetleniowych i choreograficznych.Ale jest lepiej. Ciut

  • Po zwiastunie dałem minimalny kredyt zaufania, bo tym razem wyglądało to jak film. Możliwie nawet taki, którym od początku to miało być. Niestety Rhys popisał się tym razem innym typem kretynizmu. Stwierdził, że z tak fatalną fabułą, warto będzie skupić się na niej. W gatunku, w którym ten element zwykle nie ma znaczenia. I śledzi się to okropnie. Wszelki humor nie bawi, zabójstwa są najczęściej nie widoczne, a pomysł na postacie z Lasu jest znacznie gorszy niż w poprzednim, fatalnym filmie.

  • Bardzo podobny poziom, co jedynka. Wyższy production value, ale z drugiej strony trochę nudniejsze.