Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Puchatek: Krew i miód 2

2024 Film
Kino 1 mies. temu
? 10.0 0.0 2
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
3.3
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Pięć miesięcy po masakrze w Stumilowym Lesie, Krzyś próbuje wrócić do normalnego życia. Policja szuka domniemanych bestii w miejscu masowego mordu, ale większość okolicznych mieszkańców uważa Krzysia za prawdziwego sprawcę. Tymczasem chłopak podczas terapii wraca do dramatycznych wydarzeń z dzieciństwa, gdy podczas jego piątych urodzin, uprowadzona została grupa dzieci wraz jego bratem bliźniakiem. Ukryty w głębi Stumilowego Lasu Puchatek wciąż pała rządzą zemsty.

Ku pewnemu zaskoczeniu druga część uniwersum (tak - rośnie Nam "mocny" konkurent Marvela :D), jest tworem o pare gwiazdek lepszym od poprzednika. Widać większy budżet, widać chęć zrobienia z tego czegoś "wybitniejszego". Zaskakujące są mrugnięcia okiem do klasyki gatunku, ukłonu w stronę slasherów znanych i cenionych. Zabawne jest obejście jedynki i pokazanie, że teraz historia zaczyna się "na poważnie". Nadal ogrom problemów montażowych,oświetleniowych i choreograficznych.Ale jest lepiej. Ciut

Komentarze 0

Nie znaleziono komentarzy.