Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

?
10.0
0.0
2
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
5.1
Negatywnie oceniony przez użytkowników
Studenci Wydziału Aktorskiego otrzymują szansę nakręcenia swojego filmu dyplomowego przez znanego reżysera Gajdę, co prowadzi do rywalizacji o role i eskalacji konfliktów podczas prób.
- Aktorzy: Sebastian Dela, Jan Łuć, Justyna Litwic, Magdalena Dwurzyńska, Krystyna Janda i 15 więcej
- Reżyser: Gabriela Muskała
- Scenarzysta: Gabriela Muskała
- Premiera kinowa: 13 grudnia 2024
- Premiera światowa: 10 października 2023
- Ostatnia aktywność: 23 grudnia 2024
- Dodany: 18 listopada 2023
-
Doceniam ten film, ponieważ poza wagą tematu, starannością wykonania, wprowadza do naszego kina młodych, arcyzdolnych młodych ludzi, obyśmy mogli cieszyć się ich talentem jak najdłużej.
-
Siódmy - m.in. po "Soyer" Łukasza Barczyka czy "Monumencie" Jagody Szelc - pełnometrażowy film dyplomowy wyprodukowany przez Szkołę Filmową w Łodzi okazuje się dziełem najbardziej autotematycznym. Reżyserowane przez debiutującą w tej funkcji Gabrielę Muskałę "Błazny" odkrywają przed nami rzeczywistość hermetyczną, zaskakująco przy tym wciągającą.