Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Zostaw świat za sobą

2023 Film
? 10.0 0.0 2
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
6.1
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Rodzinny wypad na weekend przybiera kiepski obrót, gdy cyberatak sprawia, że ich urządzenia stają się bezużyteczne, a w drzwiach pojawia się dwójka nieznajomych.

  • Recenzje krytyków

  • Recenzje użytkowników

    • To mógł być wybitny film-na taki również on się kreuje.Wizualnie to wręcz arcydzieło,pełen dziwnych prowadzeń kamer,rozwiązań montażowych,intrygujących zabiegów stylistycznych i narracyjnych.Nie wiem o co chodzi z podziałem na rozdziały,ale ostatnio to naprawdę jakaś moda która nie jest zbyt dobra.Niestety pomimo wielu pięknych i pozytywnych aspektów film jest przyciężki,momentami zbyt długi a poszczególne rozdziały nie mają swojego punktu kulminacyjnego.Niezłośrednia rozrywka z ciekawymi rolami

    • Film nie jest nudny, a mięsiste dialogi dają satysfakcję. Julia błyszczy. Trochę taka prawda o współczesnych ludziach ukazana w przejaskrawiony sposób. To co dla mnie jest zaletą, dla wielu jest wadą i tak właśnie często bywa - odbiór tego filmu jest bardzo różny. Na uwagę zasługuje też praca kamery i ciekawy montaż. Kameralne postapo z niespiesznym tempem.

    • Czy to jeszcze Esmail czy już Shyamalan? Idea spoko, tylko że tej pary jest na 60 minut nienagannej rozrywki, później następuje zjazd niczym z najnowszych filmów Hindusa. Nie wiem, może Esmail potrzebuje typowej dla serialu odcinkowości...?

    • poproszę o kontynuację :p PS za mało Kevina Bacona