Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Nie patrz w dół

2022 Film
6.7 10.0 0.0 3
Pozytywnie oceniony przez krytyków
5.9
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Dwie przyjaciółki wspinają się po maszcie radiowym. Podczas nieudanej próby zejścia zostają uwięzione na jego szczycie.

  • Pod względem scenariusza zatem, "Nie patrz w dół" to film pełen paradoksów, z jednej strony potrafiący zapewnić nieco emocji, by trwonić je w mało przekonujących zabawach z domorosłą psychologią. To zatem jak ostatecznie go odbierzemy, zależeć będzie przede wszystkim od skali oczekiwań - bowiem jako niekoniecznie intelektualny, realizacyjnie przyzwoity wypełniacz nudnawego wieczoru sprawdzi się wystarczająco.

    Więcej
  • To przykład prostego konceptu, który jest dobrze i cały czas konsekwentnie prowadzony do samego końca. Świetnie zagrany, sfilmowany i trzymający w napięciu. Do tego stopnia udany film, że już jest w planach kontynuacja.

    Więcej
  • Całość oceniam bardzo dobrze, mimo mankamentów wiadomych dla kina survival - tu przegięcie, tu potknięcie, to logika poszła w las - bawiłam się przednio, zaangażowałam się i oczywiście pokrzepiłam, bo co jak co, ale tego to bym nie zrobiła

    Więcej