
- Billie Eilish: The World's a Little Blurry
- Biograficzny, Dokumentalny, Muzyczny
- USA
- 140 min
Dokument przybliżający fenomen Billie Eilish. Kamera towarzyszy nastolatce w trasie, na scenie i w rodzinnym domu podczas pracy nad debiutanckim albumem, który zmieni jej życie.
- Reżyser: R.J. Cutler
- Ostatnia aktywność: 26 sierpnia 2024
- Dodany: 26 lutego 2021
-
Oceny krytyków
-
Oceny użytkowników
-
Recenzje krytyków
-
Nie jest to film o uzależnieniach, wybuchowych imprezach hotelowych czy seksie z groupies. Ten film przedstawia nam nastolatkę, która chce śpiewać, robi to i jej to wychodzi. To jest po prostu piękne. Wzrusza do łez.
-
8.514 marca 2021
- 1
- Skomentuj
-
-
Może sto czterdzieści minut to nieco za długi metraż, bez większych strat dałoby się wyciąć przynajmniej pół godziny, a w dodatku na pewno nie jest to wyjątkowo nakręcony czy obierający zaskakującą perspektywę film dokumentalny, ale jeżeli należycie do tych osób, które również zastanawiają się, dokąd zmierzamy, kiedy wszyscy zaśniemy, to nie możecie go przegapić.
-
To przede wszystkim dokument dla fanów, ale też hejterów i wszystkich osób wymagających od gwiazd perfekcji, zapominających, że za tytułem artysty, kryją się ludzie, w tym przypadku młoda dziewczyna, która ma uczucia i robi co może by nie zawieść fanów - ale ciągle jest tylko człowiekiem.
-
-
Recenzje użytkowników
-
Ten film ukazał mi Billie w świetle, jakiego dotychczas nie widziałem. Naprawdę chwyta za serducho i wyciska łzy. Jeden z niewielu dokumentów, jakie widziałem, ale na pewno jeden z lepszych 2021 roku. Fanom i stanom Billie mega się spodoba, a dla innych będzie interesującą perspektywą na życie, osobowość i sławę Billie. Kochaaaaam
-