7.9 10.0 0.0 4
Bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków
6.6
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Aby wystąpić w teatrze Crystal, Buster Moon i jego ekipa muszą odnaleźć i przekonać legendę rocka do powrotu na scenę.

  • Wspaniałe muzyczne widowisko dla całej rodziny. Ważne jest także przesłanie, które trafi nie tylko do najmłodszych widzów. Dorosłym też trzeba czasem przypomnieć, że warto walczyć z własnym strachem, prawda?

  • 8

    Przygody sympatycznego misia koali oraz jego przyjaciół walczących o realizację marzeń kolejny raz zapierają dech, ucząc jednocześnie, że w życiu liczą się odwaga, wytrwałość oraz wsparcie innych. Teoretycznie można zarzucić obrazowi niedociągnięcia, jednak ostatecznie, za sprawą świetniej muzyki, braku zbędnych dłużyzn oraz ogromu scen akcji i elementów humorystycznych, szybko się o nich zapomina. Sing 2 to bardzo dobrze skrojony film familijny, który oczaruje zarówno małych, jak i starszych.

  • 8

    Chciałam obejrzeć dobry musicial, a tymczasem miałam przyjemność obejrzeć musicial zachwycający. Niepozbawiony wad, naturalnie, jednak przy dobrej zabawie bledną najgorsze skazy. Bawiłam się znakomicie i nie byłam w tym odosobniona. Śmiech siedzącej obok mnie siostrzenicy, kiedy padały żarty czy błyszczące w jej oczach łzy wzruszenia podczas wielkiego finału, utwierdziły mnie w przekonaniu, że to bardzo dobry sequel.

  • 7.5

    Muzyka i show-biznes to nośny temat, a podany jako mocno pozytywna i dostarczająca mnóstwo dobrej zabawy produkcja, to wręcz idealny samograj.