6.3 10.0 0.0 23
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.8
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Nick i Anna nie radzą sobie z kłopotami w małżeństwie, a remedium na ich problemy ma być półroczny wyjazd do Szwajcarii. Ona ma poszukać spokoju do pisania książki, on ma odnaleźć nowe inspiracje dla prowadzonej przez siebie restauracji. Przy dźwiękach sympatycznej muzyki dochodzącej z kabrioletu uśmiechnięci i zadowoleni wjeżdżają wprost do tunelu szaleństwa. Katalizatorem wydarzeń jest wypadek - potrącenie owcy - rozpoczynający spiralę achronologii i niedorzeczności.

 • 8

  Całkiem zręcznie poprowadzony thriller, który bawi się widzem. Parę ciekawych pomysłów. Czegoś do końca nie wiadomo, zakończenie trzyma się kupy.

 • 5

  Mogłoby być ciekawe, gdyby nie było aż tak zagmatwane i niejednoznaczne. Scenariuszowo nie dopracowane, przez co nie wciąga w historię. Co prawda klimat jest udanie podtrzymywany, jednak to trochę za mało. Zawodzi również aktorsko, uwidaczniając częste mankamenty koprodukcji - reżyser Polak , obsada międzynarodowa. Tak jakby zabrakło zrozumienia. Najlepszy w tym wszystkich jest więc cyniczny kot i sprawczyni całego zamieszania - dystyngowana owca.

 • 7

  Dla lubiących twórczość Lynch'a i Polańskiego będzie jak znalazł.

 • 6

  Wkręciło! Zakończenie przyszło znienacka, zupełnie niespodziewanie. Łańcuch nieskończonej semiozy pochłonął bez reszty. Chciałem więcej.

 • 7

  Zmusza do myślenia, zachwyca pomysłowością, dezorientuje i bawi w tym samym czasie. Dowód na to, że cały czas wpadamy w sidła zastawione przez nasz umysł.

 • 6

  Świetne narracyjne ćwiczenie i to z Polski.