Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
  • Kolejny bardzo dobry serial Apple TV+. Nie licząc ostatnich pięciu minut W powietrzu to świetnie napisany, świetnie zagrany i fantastycznie zrealizowana produkcja. Na ten moment Apple nie zapowiedziało kolejnego sezonu, więc traktuję to jako event series jednak sam Idris Elba wspomina, że chętnie powróci do roli. Twórcy wyjaśnili najważniejsze wątki, ale zostawili sobie furtkę do kontynuacji. Tym samym możecie śmiało oglądać nawet jeśli nie będzie kolejnych serii. Emocje gwarantowane!

    Więcej
  • Ta wciągająca opowieść o porwaniu samolotu udowadnia że można ten motyw rozegrać inaczej, w mniej oklepany sposób. Uczy również, że w takich momentach zamiast bohaterstwa potrzeby jest rozsądek i logiczne myślenie. No dobra, w kluczowych momentach więcej niż odrobina perswazji także się przyda.

    Więcej
  • Takie thrillery chce się oglądać, takie postacie możemy podziwiać, a doskonała forma Idrisa Elby niech trwa jak najdłużej.

    Więcej