Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Garfield

2024 Film
Kino 13 dni temu
Świat 1 mies. temu
? 10.0 0.0 2
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
6.5
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków. Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem - niechlujnym ulicznym kotem Vicem - Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie.

  • Humor jest klasycznie garfieldowski – pełen sprytnych dowcipów i ironicznych spostrzeżeń. Głos Chrisa Pratta jako Garfielda jest strzałem w dziesiątkę, oddając charakter kota idealnie. Fabuła jest wciągająca i pełna emocji, a nowe przygody Garfielda i Odiego są po prostu urocze.

    Więcej
  • Film do zapomnienia. Niczym się nie wyróżnia, posiada leniwego Pratta w głównej roli, a po otwarciu szybko porzuca to co zbliżone do komiksów na rzecz pretekstowej fabuły, która nie umie nawet dobrze wykorzystać schematu heist movie. Zaś ilość odniesień do filmów Paramountu po prostu dziwi.

  • Dobra zabawa i typowy garfieldowy humor, uroczy styl animacji. Przyjemnie się ogląda, mimo trochę nazbyt ckliwej końcówki.