Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
5.8 10.0 0.0 19
Negatywnie oceniony przez krytyków
6.5
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Rok 1820. Wskutek ataku gigantycznego kaszalota zostaje zniszczony amerykański statek wielorybniczy. Oddzielona tysiące mil od lądu załoga chroni się na łodziach i rozpoczyna walkę o przetrwanie.

Problem z odbiorem "W samym sercu morza" leży przede wszystkim w tym, że film nie jest ani straszny, ani przesadnie krzepiący, za to obsesyjnie epatuje powierzchownością, przez co traci na tym postać, która zaczyna oddalać się od widza, zarysowana nazbyt słabo w końcu ginie gdzieś tam, hen!, za linią horyzontu.

Więcej

Komentarze 0

Nie znaleziono komentarzy.