Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Księga luster

2024 Film
VOD 29 dni temu
Świat 2 mies. temu
? 10.0 0.0 1
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
?
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny użytkowników

Były detektyw wydziału zabójstw Roy Freeman, przechodząc nowatorską terapię choroby Alzheimera, w ramach ćwiczenia pamięci wraca do brutalnej sprawy z przeszłości, dotyczącej okrutnego morderstwa szanowanego profesora college'u, Josepha Wiedera. Oczekujący na wyrok śmierci więzień, którego przed dekadą aresztował Roy, zaczyna bowiem twierdzić, że jest niewinny. Zaintrygowany nowymi okolicznościami detektyw zwraca się do byłego partnera, aby pomógł mu w śledztwie.

Trudno się czymkolwiek przejmować, gdy wszystko wypada tak nieprawdopodobnie. Chociażby stan zdrowia głównego bohatera. Mam uwierzyć, że facet, który ma na ścianie wypisane własne imię i nazwisko i codziennie od nowa musi uczyć się obsługi mikrofalówki, nagle z dnia na dzień zamienia się w Sherlocka Holmesa z energią króliczka Energizer? I jeszcze strzela jak John Wayne.

Więcej

Komentarze 0

Nie znaleziono komentarzy.