Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Dzieci Amelii

2023 Film
Kino 20 dni temu
? 10.0 0.0 1
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
5.4
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Mieszkający w Nowym Jorku Edward nigdy nie poznał swoich biologicznych rodziców. W poszukiwaniu rodzinnych korzeni zgadza się na test DNA. Wyniki badania prowadzą go do tajemniczej willi w Portugalii, w której mieszka matka mężczyzny i jego zaginiony brat bliźniak. Rodzinna sielanka zamienia się jednak w koszmar, gdy Edward zaczyna powoli odkrywać tajemnice swojej rodziny.

  • portugalskie klimaty niestety w amerykańskim horrorowym sosie

  • Dzieci Amelii są bardzo poprawnym horrorem, horrorem który sili się na to aby być filmem wyjątkowym czy też wybitnym. Widać, że reżyser chciał dobrze, ale kompletnie nie potrafił wybrać w którą stronę ta historia ma pójść. Nie umniejszając - historia jest mocno oklepana i znana w horrorowo-thrillerowej topografii. Metraż sprawia, że seans nie dłuży się, są momenty dobre, ale są też chwilę w których widz łamię grymas i nie jest to grymas pozytywny. Niemniej spodziewałem się czegoś gorszego.