Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Gru i Minionki: Pod przykrywką

2024 Film
Kino 14 dni temu
Świat 29 dni temu
? 10.0 0.0 1
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
4.9
Negatywnie oceniony przez użytkowników
  • Najsłabsza z części, materiał uległ wyczerpaniu.

  • Nie rozumiem fenomenu tej serii.Prym raczej biorą drugoplanowe,początkowo minionki aniżeli tytułowa postać.Praktycznie od drugiej części można nazywać ten film"minionki".Oczywiście nie można się czepiać animacji, ona jest na swój sposób już znakiem rozpoznawczym tej serii. Ale sama historia jest raczej nijaka, ale jedno przyznam, śmiech i ekscytacja dzieci podczas seansu była szalenie urokliwa i z pewnością to sprawiło, że na te część patrzyłem łagodniejszym okiem.I turbominionki to już przesada

  • Zabawne tylko minionki, a jest ich na lekarstwo. Wątek z wrednym niemowlakiem co najmniej mało edukacyjny. Rwana narracja, mało nowych pomysłów.

  • Powtarza strukturę z trzeciej części, która ponownie jest problematyczna. Niektóre elementy fabularne miały potencjał, ale Illumination jest pozbawione ambicji.

  • Nie będę ukrywał, że jako fan poprzednich części byłem ciekawy, co przyniesie nowa odsłona przygód Grula i jego wiernych Minionków. Film dostarcza standardowego humoru, którego możemy się spodziewać po serii, ale jakoś tego razu zabrakło mi tego "wow" momentu, który miałem przy poprzednich filmach. Fabuła jest zabawna i pełna niespodzianek, ale brakuje jej głębi, która mogłaby przyciągnąć starszych widzów. Więcej o filmie przeczytasz na https://filmovod.pl/filmy/gru-i-minionki-pod-przykrywka/