Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Rozmowa

1974 Film
Kino 9 dni temu
? 10.0 0.0 2
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
7.3
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Ekspert od monitoringu Harry Caul zostaje zatrudniony do śledzenia młodej pary, którą nagrywa podczas spaceru po zatłoczonym Union Square w San Francisco. Podczas odsłuchiwania nagrań nabiera podejrzeń, że zarejestrowana rozmowa ujawnia tajemniczy spisek. Harry uznawany jest za eksperta w swoim zawodzie. Obsesyjnie jednak obawia się podsłuchu i dlatego trzyma się na uboczu, oddzielając interesy od życia osobistego.

 • Recenzje krytyków

 • Recenzje użytkowników

  • Ponury, powoli się rozkręca, posiada wciągający i tajemniczy klimat. Hackman rewelacyjny.

  • Dojmujący film o pustce i braku sensu. Ładna muzyka, ładne zdjęcia, Coppola dał z siebie wszystko, ale historia mimo wszystko zbyt długa i banalna.

  • Powolne studium człowieka w oparciu o niezłą ironię. I nie można oderwać ucha od dźwięku - nagrania są przepięknie wplecione w film.

  • Drenujące mózg szaleństwo, narastająca paranoja i poczucie winy. Dziś, w dobie permanentnej inwigilacji, Pegasusów, spisków, przekrętów, nic nie stracił ze swej mocy. Przeciwnie - zyskał!

  • Nieoczywisty, niezdrowo satysfakcjonujący, szczegółowy, złożony, ale także mocno zależny od cierpliwości i zaufania widza, które zostają niesamowicie wynagrodzone w przewrotnym finale. To angażująca historia o podglądactwie będącym często częścią naszej natury. Nie da się również nie docenić wspaniałego dźwięku oraz świetnej roli Hackmana.