Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
? 10.0 0.0 2
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
6.4
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Szkoła w małym amerykańskim miasteczku zostaje opanowana przez kosmitów, co skutkuje dziwnymi zachowaniami wśród nauczycieli i uczniów.

  • Recenzje krytyków

  • Recenzje użytkowników

    • Typowy średniak. Trochę brzydził, trochę śmieszył. Jednoznacznie nie da się go określić jako ten dobry czy zły. Po prostu coś w pewnym momencie nie działa i niestety jest to na niekorzyść.

    • Czuć tutaj takiego średniego Cronenberga, czasami się gdzieś potyka, ale przez większość czasu jest to prowadzone tak ,,meh....może być''. Obrzydzanie jednak mu nie wychodzi totalnie, może przez te efekty specjalne wyglądające jak kiepskie CGI.

    • Aaa ufoki przejmują szkołę!

    • Fajna wariacja na temat "Inwazji porywaczy ciał", tylko w amerykańskiej szkole.

      Film widziałem na VHS, a później w liceum oglądaliśmy go na stołówce - wyłącznie po angielsku w ramach uczenia się "speechu" z samej mowy aktorów. Jakiś dzieciak na stołówce zobaczył krwawe sceny, nasza fajna nauczycielka dostała pouczenie, a dyrekcja zabroniła kolejnych sensów "filmów po angielsku".
      Taka anegdota z liceum.