Gray Man

2022 Film
4.1 10.0 0.0 9
Negatywnie oceniony przez krytyków
4.8
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Nieuchwytny oficer CIA odkrywa kompromitujące sekrety agencji. Jego śladem rusza bezwzględny agent socjopata, który wyznaczył nagrodę za jego głowę.

 • 3

  Coś poszło nie tak xd Ponoć były tu jakieś postacie.

 • 4.5

  Szpiegowski thriller akcji, w którym nawet sceny potyczek niedomagają, bo spora ich część jest albo poszatkowana montażowo albo nakręcona w jakiś ciemnicach. To ten rodzaj filmu, gdzie niby sporo się dzieje, a tak naprawdę nic się nie dzieje, bo brakuje relacji między bohaterami, które tworzyłyby jakąś stawkę. Jeżeli coś ma być tu zapamiętane, to pewnie sekwencja w Pradze oraz kreskówkowy Evans.

 • 7

  Scenariusz kiepski,technicznie prawie doskonały,efekty średnie,sceny akcji,kaskaderskie doskonałe.

 • 4

  To film, który istnieje, ma budżet, aktorów, sceny akcji, reżyserów, montaż, ale w tym wszystkim brakuje jakichś emocji, bohaterów, a nieraz też scenariusza.

 • 3

  Nie pomyślałbym,że film akcji może być aż tak nudny.Nie wiem też na ile razy obejrzałem ten film,ale po prostu nie dałem rade za jednym zamachem.Mimo iż pozornie akcja pędzi jak szalona bo sporo się dzieję na ekranie,ale narracyjnie film od pierwszych minut łapie okropną zadyszkę i jest duszony przez słaby scenariusz aż do końca.Nie wiem też gdzie ten 200mln budżet,niektóre sekwencje są straszne a choreografia scen akcji to poziom wczesnoszkolny.I aktorsko jest wybitnie drewniano.Rozczarowanie