Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź

Więcej niż myślisz

2020 Film
6.5 10.0 0.0 4
Pozytywnie oceniony przez krytyków
5.5
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Grzeczna i wzorowa licealistka pomaga znajomemu futboliście oczarować dziewczynę, w której oboje się kochają. Współczesna wersja opowieści o Cyranie de Bergeracu.

 • 8

  Spokojna opowieść, w której co prawda nie wydarzy się nic sensacyjnego, ale dające się lubić postaci oraz humor, którym przesycony jest film - w zupełności wystarczą.

 • 6

  Alice Wu zapewne o wiele lepiej czułaby się w konwencji niewymagającej regularnych gagów i tworzenia bajkowej rzeczywistości. Potrafi bowiem zręcznie zarysować relacje między postaciami oraz pokazać trapiące ich problemy. Ostatecznie polski tytuł nieco przecenia całą produkcję, ponieważ może się okazać, że wcale nie jest ona czymś więcej, niż myślisz.

 • 6

  Ma pewną dozę uroku. Jest to co prawda urok powszedni - zawarty w prostej historii, wyglądzie obficie porośniętego lasem małego miasteczka i zamieszkujących je ludzi, których po prostu da się lubić - ale wciąż miło mu się poddać.

 • 6

  Całkiem przyjemna, aczkolwiek dość banalna historia. Film wzbudza uśmiech na twarzy i poniekąd pokazuje problemy, z którymi mogą obecnie zmagać się młodzi ludzie. Nie jest to jednak nic odkrywczego, co pobudziłoby widza do głębokich refleksji.