Nadmiar łaski

2018 Film
5.4 10.0 0.0 10
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.3
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Życie Lucii i Arturo nie jest usłane różami, dodatkowo przeżywają właśnie kryzys związany ze zdradą małżeńską. Gorąca kłótnia - raz po raz tonowana, by nie obudzić nastoletniej córki, w efekcie nieznalezienia rozwiązania Arturo odchodzi. Delikatna, wrażliwa i ciężko pracująca Lucia od teraz musi sobie radzić sama. Wkrótce podczas służbowej podróży poznaje kobietę, którą bierze za bezdomną uchodźczynię. Ta jednak przedstawia się jej jako Matka Boska.

  • 3

    Fatalnie napisane postaci i fabuła nietrzymająca się kupy. Może miało to być docelowym źródłem komizmu, ale było źródłem zażenowania.

  • 7

    Są takie filmy, których atutem jest aktywizacja myślenia widza w kwestii: „co ja bym zrobił na miejscu bohatera”. Przypadek, który spotyka bohaterkę tego włoskiego komediodramatu do takich należy. Co stanowi największa siłę tej produkcji. Można się doszukać od pewnego momentu braku pomysłu na rozwiązanie tak zawiązanego wątku, ale dzięki świetnej roli Alby Rohrwacher oraz inteligentnym dialogom pozostaje dobre wrażenie. Recenzja: https://goo.gl/fKLP3U