Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Aktualizacja serwisu

Wpis
  • Rodzaj: Serwis
  • Dodany: 25 kwietnia

Dodajemy kolejne nowości do serwisu.

Sezony i odcinki dla użytkowników

W poprzedniej aktualizacji dodaliśmy możliwość określania sezonów i odcinków dla recenzji krytyków. Teraz dodajemy podobną funkcję dla użytkowników. Możecie więc przy dodawaniu obejrzenia opcjonalnie określać jakiego sezonu lub odcinka dotyczy.

Ustawienia ostatnio odwiedzonych

Dodaliśmy nową opcję "Ostatnio odwiedzone" do ustawień preferencji. Możecie tam ustalić czy w ostatnio odwiedzonych chcecie widzieć wszystko czy tylko filmy, seriale i programy. https://mediakrytyk.pl/ustawienia/preferencje

Dziennik krytyków

Do dzienników (ogólny i obserwowanych) dodaliśmy zakładkę "krytycy".

Mniejsze zmiany

  • Drobne poprawki na stronie odznaczeń i odznaczenia.
  • Poprawa wyświetlania efektu hover na urządzeniach dotykowych.

Komentarze 5

  • Czy moglbym zasugerowac naprawienie buga, ktory znalazlem w serwisie i troszke irytuje? :P 1. Wejdz na dowolny serial 2. Kliknij na zakladke 'Aktywnosc' 3. Kliknij na pierwszego aktora w serialu 4. Kliknij przycisk 'wstecz' w przegladarce. Tak samo dzieje sie w przypadku filmow lub innych postaci (rezyserow etc.) lub gdy wejdziemy (w 2 kroku) na inne zakladki. Chrome v112.0.5615.138, Win 10 64bit. Z gory dzieki!

  • Dzięki wielkie za aktualizację! Fajnie, że serwis jest wciąż rozwijany o użyteczne funkcje. Nie wiem czemu, ale dostałem dwa e-maile po dodaniu nowego wpisu na blogu. Pierwszy był zatytułowany jak poprzedni wpis o imporcie i eksporcie, ale i tak zawierał link do nowego wpisu. Druga wiadomość już była poprawna.