Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
  • Nie jest to jednak serial dla ludzi o bardzo słabych nerwach - on zaraża i lekko wyniszcza - uzależnia niczym narkotyk - co gorsza raz spróbowany, nęci nas do końca...

    Więcej
  • Pomimo pewnych słabości i nieciągłości "Ostre przedmioty" to udana gatunkowa hybryda - elementy melodramatu macierzyńskiego szybko przełamywane są psychologicznym thrillerem, a całość spaja neo-noirowa aura dreszczowca. W serialu czuć też pewną rękę reżysera, który - niezależnie od zmieniających się scenarzystów - nadał całości autorski sznyt, korzystając z interesujących środków wizualnych w warstwie zdjęć, montażu czy scenografii.

    Więcej
  • "Ostre przedmioty" nie są produkcją lekką, którą można obejrzeć do obiadu. Choć tajemnica ukazana w serialu jest stosunkowo prosta, to finał, mocny, chwytający za gardło, przeciągnięty aż do sceny po napisach, może zaskoczyć nawet największych fanów kryminałów.

    Więcej