Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Mój pies Artur

2024 Film
Kino 1 mies. temu
Świat 2 mies. temu
? 10.0 0.0 1
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
6.5
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Miłośnik sportu i adrenaliny Michael Light staje przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Wraz z trzyosobową ekipą zaufanych zawodników przystępuje do Mistrzostw Świata w Rajdach Przygodowych na Dominikanie. Stając na starcie ekstremalnych zmagań, w czasie których - przez 10 dni - pieszo, kajakami i na rowerze będzie musiał pokonać prawie 700 kilometrów, Light nie przypuszcza, że wkrótce jego zespół rozrośnie się o dodatkowego członka.

 • Recenzje krytyków

  • Wygląda to trochę tak, jakby twórcy chcieli zrobić film ukazujący, czym są rajdy ekstremalne, ale w połowie tej wyboistej drogi przypomniało im się, że serca widzów miał zdobyć rozczochrany piesek, a nie wzbudzający podziw wytrzymali sportowcy.

   Więcej
 • Recenzje użytkowników

  • Film świetnie pokazuje, że osiągnięcie celu to nie wszystko. Ważniejsza jest droga oraz inne wartości, takie jak chociażby przyjaźń. Bardzo urzekająca historia. Dodatkowo dostałam dawkę motywacji do ćwiczeń, a gdy jest ciężko to myślę o bohaterach tej produkcji, przez co oni musieli przejść i od razu jakoś robi się lżej :)

  • Pies, który ratuje życie. I któremu życie ratować trzeba. Emocjonujące chociaż patetyczne.