Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Dobrzy nieznajomi

2023 Film
VOD 27 dni temu
? 10.0 0.0 2
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
7.5
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Jedna noc i spotkanie z tajemniczym sąsiadem, Harrym, całkowicie odmienia dotychczasowe życie Adama, mieszkańca opustoszałego londyńskiego bloku. W miarę rozwoju ich relacji Adama coraz bardziej pochłaniają wspomnienia z przeszłości. W pewnym momencie mężczyzna postanawia wrócić do miasteczka, w którym dorastał. Gdy trafia do rodzinnego domu, odnajduje swoich rodziców takimi, jakimi ich zapamiętał z dnia ich śmierci przed trzydziestu laty.

„Dobrzy nieznajomi” to intrygujący film o niespodziewanych odkryciach i tajemnicach rodzinnych, który wciąga widza w surrealistyczną podróż. Choć nie pozbawiony pewnych niedociągnięć, głównie w zakresie rozwoju postaci, film zasługuje na uznanie za oryginalność i wysiłek w budowaniu atmosfery. Dzięki zaskakującej fabule i solidnej grze aktorskiej, jest to produkcja warta uwagi, choć nie sięgająca szczytów swojego potencjału. Moja recenzja: https://vodfilmy.pl/filmy-online/dobrzy-nieznajomi/

Komentarze 0

Nie znaleziono komentarzy.