Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
6.0
10.0
0.0
7
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.5
Pozytywnie oceniony przez użytkowników
Od czasu napromieniowania Bruce szuka antidotum, które pozwoli mu zachować ludzkie ciało. Na jego drodze staje amerykański generał i brytyjski superżołnierz.
- Aktorzy: Edward Norton, Liv Tyler, Tim Roth, William Hurt, Tim Blake Nelson i 15 więcej
- Reżyser: Louis Leterrier
- Scenarzysta: Zak Penn
- Premiera kinowa: 13 czerwca 2008
- Premiera DVD: 9 października 2008
- Premiera światowa: 8 czerwca 2008
- Ostatnia aktywność: 8 czerwca
- Dodany: 28 grudnia 2017
Podobne to filmy, seriale, programy i gry, które są powiązane w oczywisty (np. sequel, spin-off, remake itp.) lub nieoczywisty (np. podobny klimat, podobna fabuła itp.) sposób.
Możesz dodawać swoje propozycje oraz polubić te dodane przez innych użytkowników, jeżeli uważasz że są podobne.
-
-
"The Incredible Hulk - Ultimate Destruction" to kolejna gra akcji oparta na popularnym komiksie. Gracz po raz kolejny wciela się w postać genialnego naukowca Bruca Bannera, który pod wpływem... Więcej
-
Poczuj siłę jaką daje gniew, wykorzystaj go by przemienić się w niepokonanego Hulka i zmieć wrogów, którzy staną na twojej drodze. Zostań jednym z najpotężniejszych superbohaterów wszech czasów i... Więcej