Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Kaskader

2024 Film
Kino 27 dni temu
Świat 2 mies. temu
6.8 10.0 0.0 5
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.6
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Bohater filmu jest kaskaderem i jak każdy w tym zawodzie, zdarza się, że zostanie wysadzony w powietrze, że zostanie postrzelony i wyrzucony przez okno oraz zrzucony z wysokości, a wszystko to dla naszej rozrywki. Teraz, po prawie kończącym karierę wypadku, nasz bohater musi odnaleźć zaginioną gwiazdę filmową, rozwiązać spisek i spróbować odzyskać miłość swojego życia, wciąż wykonując swoją codzienną pracę. Co może się wydarzyć?

Raz na jakiś czas zdarzają się filmy, które swoją obecnością w kinach czy na platformach streamingowych nikomu nie wadzą. Tak jest właśnie z Kaskaderem - to film z pewnością komediowo mocno przemyślany, każdy jego aspekt jest wyważony w punkt a żarty trzymają się i nie powodują zawodu. Aktorsko widać, że zarówno Gosling jak i Blunt bawią się wyśmienicie a drugoplanowi aktorzy dopełniają ten naprawdę zgrany duet. I chyba tyle, z pewnością nie zapisze się na kartach historii ale jest miły dla oka.

Komentarze 0

Nie znaleziono komentarzy.