Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Bullet Train

2022 Film
6.5 10.0 0.0 16
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.8
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

W filmie "Bullet Train" Brad Pitt wciela się w rolę rolę pechowego zabójcy o imieniu "Ladybug", który po zbyt wielu nieudanych próbach chciałby spokojnie wykonywać swoją pracę. Los jednak ma inne plany, ponieważ jego najnowsza misja jest na kursie kolizyjnym ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeciwnikami z całego świata. Wszyscy mają powiązane, ale sprzeczne cele - w najszybszym pociągu świata... a Ladybug musi wymyślić, jak z niego wysiąść.

Najnowszy akcyjniak spod ręki twórcy Deadpoola to jazda bez trzymanki,ambientowy rollercoaster przepełniony po brzegi gagami i akcją bez chwili na złapanie oddechu - niestety przepełnienie jest tak przytłaczające, że film po godzinie męczy i nuży.Myślę,że gdyby nie Brad Pitt który trzyma to wszystko w ryzach i bawi się tą rolą to byłby to seans nie wart ani chwili uwagi.To trochę jakbyśmy oglądali pisankę,która w środku jest pusta-niby nadmiar a jednak wydmuszka.Niezwykle zmęczył mnie ten seans

Komentarze 0

Nie znaleziono komentarzy.