Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Te ostatnie godziny

2013 Film
? 10.0 0.0 0
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
6.9
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

W kierunku australijskiego wybrzeża pędzi kometa, więc ludzie mają kilka dni, aby nacieszyć się życiem. Szukający dzikiej imprezy James spotyka na swojej drodze Rose.

The Last of Us... na rok przed premierą wybitnej gry.
Świat się za chwilę skończy, a koleś, który planuje tylko ćpać i chlać, widzi, że mała dziewczynka zostanie za chwilę zgwałcona przez dwóch zwyrodnialców.
Co byś zrobił? Poszedłbyś w swoją stronę, czy próbował ją uratować?
On zrobił to drugie.
Ale nie oczekujcie happy-endu. Świat za chwilę przestanie istnieć, więc ich droga w kierunku odkupienia, jest jednocześnie drogą w kierunku śmierci.

Komentarze 0

Nie znaleziono komentarzy.