Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
?
10.0
0.0
0
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
?
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny użytkowników
Tod Lubitch cierpi na rzadką chorobę genetyczną. By przeżyć, musi przebywać w idealnie sterylnych warunkach, co bardzo ogranicza kontakty ze światem zewnętrznym.
- Aktorzy: John Travolta, P.J. Soles, Vernee Watson, John Megna, Kelly Ward i 10 więcej
- Reżyserzy: Randal Kleiser, Douglas Day Stewart, Joe Morgenstern
- Scenarzyści: Douglas Day Stewart, Joe Morgenstern
- Premiera światowa: 12 listopada 1976
- Ostatnia aktywność: 7 kwietnia
- Dodany: 31 marca
Podobne to filmy, seriale, programy i gry, które są powiązane w oczywisty (np. sequel, spin-off, remake itp.) lub nieoczywisty (np. podobny klimat, podobna fabuła itp.) sposób.
Możesz dodawać swoje propozycje oraz polubić te dodane przez innych użytkowników, jeżeli uważasz że są podobne.
-
Nastolatek wyrusza w podróż za ukochaną dziewczyną, mimo iż cierpi na wrodzony brak odporności i musi przemieszczać się dzięki specjalnie skonstruowanej przez siebie bańce.