Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
? 10.0 0.0 1
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
7.1
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Ekscentryczny profesor fonetyki, profesor Higgins, zakłada się, że z prostej dziewczyny sprzedającej kwiaty, Elizy Doolittle, zrobi damę przez nauczenie jej dobrego mówienia i manier. Po serii zabawnych porażek udaje mu się to i Eliza zaczyna być podziwiana jako prawdziwa lady. Wynika to oczywiście z jej własnego czaru, którego tylko Higgins zdaje się nie zauważać.

(4,5) "W Hiszpanii mży gdy dżdżyste przyjdą dni" ;) Audrey urocza (a w tej biało-czarnej kreacji piękna po prostu) ale film męczący i ciągnący się niemiłosiernie za sprawą tych wszystkich archaicznych "śpiewanek" (ale usłyszeć z ust damy "rusz swoją przeklętą dupę" bezcenne :))) )

Komentarze 0

Nie znaleziono komentarzy.