Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Import i eksport

Wpis
  • Rodzaj: Serwis
  • Dodany: 19 grudnia 2022

Witajcie!

Kilka informacji o imporcie i eksporcie. Uważamy, że każdy powinien mieć możliwość eksportowania swoich ocen, recenzji, list itp. dlatego taka opcja jest dostępna w ustawieniach.
https://mediakrytyk.pl/ustawienia/import_eksport

Możecie też importować dane z zewnętrznych serwisów. W czwartek dodaliśmy do importu kolejny zagraniczny serwis. Dodaliśmy tez opcję nadpisywania importu, która przydaje się gdy w innym serwisie macie bardziej aktualne dane. Gdy zaznaczycie opcję nadpisywania, to obecne dane zostaną zastąpione (np. nowsza ocena) tymi z importu.

Na koniec jeszcze ważne informacje dotyczące importu z Filmwebu. Filmweb nie umożliwia eksportu ocen, ale do pewnego czasu można było eksportować oceny z Filmwebu korzystając ze skryptu użytkownika Kapela86. Niestety skrypt ten przestał działać i autor ogłosił, że zaprzestaje prac nad skryptem. Wzięliśmy więc sprawy w swoje ręce i za zgodą autora poprawiliśmy skrypt. Tak jak poprzednio potrzebne jest rozszerzenie Tampermonkey dla przeglądarki. Jeżeli macie zainstalowany stary skrypt to trzeba go usunąć i zainstalować nasz. Nasz skrypt działa i możecie go pobrać tutaj: https://greasyfork.org/pl/scripts/455717-filmweb-pl-eksport-ocen-wersja-poprawiona

Komentarze 0

Nie znaleziono komentarzy.